Sobota, 18 sierpnia, imieniny: Bogusława, Bronisława ,   osób online: 21    


22 sierpnia 2016

Funkcjonariusz SG odnalazł w Darłówku zaginionego 13-latka

 • Powiększ zdjęcie
 • Szczęśliwie zakończyła się akcja poszukiwawcza 13-latka, który w niedzielę zaginął na plaży w Darłówku. Chłopca odnalazł funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu pełniący służbę w Darłowie. Gdy Policja przekazała Straży Granicznej informację o zaginięciu 13-latka w rejonie Darłówka do akcji poszukiwawczej natychmiast przystąpił chor. szt. SG Marcin Tiupin-Szulc, który udał się pojazdem w rejon Darłówka Zachodniego.

  Czytaj więcej...

  05 stycznia 2016

  Pomógł wyziębionemu mężczyźnie

  Funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu st. chor. sztab. SG Tomasz Zieliński udzielił w sobotę pomocy 56-latkowi. Mężczyzna  z objawami wyziębienia leżał na chodniku w Darłowie.

  Czytaj więcej...

  12 października 2015

  Przerwane rejsy na Bałtyku i przymusowe powroty do Darłowa

 • Powiększ zdjęcie


 • Łódź, jacht i ponton zostały w niedzielę zawrócone z Bałtyku przez Straż Graniczną do najbliższych portów i przystani. Przyczynami był brak patentu, specjalnych pozwoleń połowowych, przeterminowane środki pirotechniczne.

  Czytaj więcej...

  10 października 2014

  Jazda próbna przywłaszczonym bmw

 • Powiększ zdjęcie
 • Odzyskane przywłaszczone auto o wartości 50 tys. zł marki BMW 520 to wynik wczorajszych (9 października) działań funkcjonariuszy darłowskiej Placówki Straży Granicznej. W trakcie kontroli drogowej na drodze krajowej nr 6 w Koszalinie strażnicy graniczni zatrzymali do kontroli bmw z rejestracją woj. dolnośląskiego. W Systemie Informacyjnym Schengen samochód figurował jako przywłaszczony podlegający zatrzymaniu jako dowód w postępowaniu karnym.

  Czytaj więcej...

  15 września 2014

  Jazda mimo sądowych zakazów

 • Powiększ zdjęcie


 • Trzykrotnie orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów posiadał 26-letni mieszkaniec Darłowa kierujący peugeotem. Mężczyzna dwukrotnie został zatrzymany w weekend w Darłowie do kontroli drogowej przez miejscową Straż Graniczną.

  Czytaj więcej...

  23 kwietnia 2014

  Ona i on przyłapani na kłusownictwie

 • Powiększ zdjęcie
 • Parę kłusowników zatrzymali dziś nad ranem funkcjonariusze darłowskiej Placówki Straży Granicznej na jeziorze Bukowo w gm. Darłowo- informuje rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.Znaleziono przy nich ponad 33 kg różnego rodzaju ryb (sandacze, okonie i leszcze) oraz 3 zestawy sieci kłusowniczej o długości ok. 400 metrów.

  Czytaj więcej...

  02 kwietnia 2014

  Darłowo: Łotewski kuter - połowa załogi z promilami

 • Powiększ zdjęcie


 • Kuter bandery łotewskiej nie wyszedł wczoraj w morze z darłowskiego portu po tym, jak Straż Graniczna ustaliła, że połowa załogi znajduje się pod wpływem alkoholu. Jeden z rybaków miał nawet 1,5 promila alkoholu.

  Czytaj więcej...

  31 marca 2014

  Skoda wypchana kontrabandą

 • Powiększ zdjęcie
 • Przeszło dwieście tysięcy przemyconych papierosów przechwycili w sobotę w Koszalinie funkcjonariusze Straży Granicznej z Kołobrzegu i Darłowa - informuje nas por. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.  Kontrabandę przewoził 43-letni mężczyzna, mieszkaniec Koszalina. Wartość towaru szacuje się na blisko 125 tys. zł.

  Czytaj więcej...

  24 marca 2014

  Kłusowali na jeziorze Kopań

 • Powiększ zdjęcie
 • Dwóch kłusowników zatrzymali w sobotę nad jeziorem Kopań funkcjonariusze Straży Granicznej z Darłowa. Obaj to mieszkańcy gminy Darłowo - informuje por. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku. Przy mężczyznach strażnicy graniczni znaleźli łącznie 10 kg ryb, w tym szczupaki i sandacza oraz siedemdziesięciometrowy zestaw sieci kłusowniczej. Wartość ryb i siatki oszacowano na prawie 500 zł.

  Czytaj więcej...

  24 lutego 2014

  Darłowo: Za kierownicą z 2,5 prom. alkoholu

  Prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący wczoraj pojazdem osobowym w Darłowie 44-letni mężczyzna. Do października tego roku obowiązywał go orzeczony przez sąd sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów- informuje rzecznik prasowego Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Reklamy  //