Wtorek, 17 lipca, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny ,   osób online: 43    


01 września 2012

Kamera: Rynek Miejski Darłowo

Widok z kamery umieszczonej na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Warszaw. i Rynkowej. Obraz na zywo przez 24h w najwyższej jakości. Miejski rynek to jedno z najciekawszych miejsc w Darłowie, gdzie odbywają się ciekawe imprezy i wydarzenia.

Zobacz obraz z kamery

31 października 2012

Kamera: Latarnia Morska - Darłówko

Zobacz też:
Kamera Rynek Darłowo | Kamera Darłówko Wschodnie | Kamera Deptak Darłowo

Widok z kamery umieszczonej na latarni morskiej w Darłówku Wschodnim. Ta zabytkowa latarnia w Darłowie jest budynkiem położonym najbliżej morza.

Kamerę zainstalowano w górnej części latarni, przez co obraz z kamery jest wyjątkowy, a kamera jedną z najczęściej odwiedzanych przez internautów.

Zasięg kamery jest imponujący. Od główek awanportu, wzdłuż nabrzeża, do rozsuwanego mostu i wiele metrów za nim. Dzięki kamerze zobaczymy również teren wokół latarni, aż do hotelu Apollo.

Zobacz obraz z kamery

01 września 2012

Kamera: Darłówko Wschodnie

Zobacz też:
Kamera Rynek Darłowo | Kamera Latarnia Morska Darłowo | Kamera Deptak Darłowo

Widok z kamery zainstalowanej przy  ul. Kąpielowej i Zawiszy Czarnego w Darłówku Wschodnim.
Kamera zamontowana została na słupie. Za jej pośrednictwem obejrzymy w internecie sytuację na ulicy Kąpielowej od rozsuwanego mostu na rzece do hotelu Apollo. Kamera obejmuje swoim zasięgiem również park przed hotelem oraz ulicę Józefa Conrada. Dzięki tej kamerze zobaczymy najczęściej odwiedzane punkty gastronomiczne w Darłówku.Zobacz obraz z kamery

23 kwietnia 2013

Kamera: Darłowo - deptak

Zobacz też:
Kamera Rynek Darłowo | Kamera Darłówko Wschodnie | Kamera Latarnia Morska Darłowo

Kamera umieszczona przy moście pieszym na rzece Wieprza (ul. Powstańców Warszawskich). Zainstalowano ją na kilkumetrowym słupie.

Oglądając na żywo obraz z tej kamery zobaczymy cały darłowski deptak: od skrzyżowania z ulicą Rynkową do mostu pieszego i dalej w drugą stronę do kościoła św. Jerzego. Kamera swoim zasięgiem obejmuje również rzekę Wieprza- po dwóch stronach mostu, Zamek Książąt Pomorskich i elektrownię wodną.

Zobacz obraz z kameryPolecamy

Reklamy//