Poniedziałek, 26 czerwca, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny ,   osób online: 63    


13-16 lipca: 7. Edycja Festiwalu Media i Sztuka

 • Powiększ zdjęcie
 • Zapraszamy na 7. Edycję Festiwalu Media i Sztuka, który w tym roku odbędzie się w dniach 13 - 16 lipca.. Cztery dni ciekawych spotkań twarzą w twarz, programy na żywo (między innymi "Szkło Kontaktowe" i II Śniadanie Mistrzów), możliwość zadania pytań i usłyszenia osobistych odpowiedzi. Ponad 40 wydarzeń, blisko 50 gości, imprezy towarzyszące - to wszystko już za niecały miesiąc w duecie idealnym do wypoczywania: Darłowie i Darłówku.

  Czytaj więcej...

  Przed nami: Noc Świętojańska, 4. Letni Festyn Rodzinny i Dzień Morza

 • Powiększ zdjęcie
 • Przed nami atrakcyjny, iście wakacyjny weekend. Na dzień dobry – już w najbliższy weekend zapraszamy – w piątek 23 czerwca o 21:30 na Wsypę Łososiową w Darłowie – na Noc Świętojańską. Najkrótsza noc w roku zwana Nocą Kupały to impreza pełna tradycji. W tym palenie słomianego chochoła, rzucanie wianków na Wieprzę. Noc pełna tańców i muzyki – w tym roku zagra dla nas m.in. Małe S.I.E.

  Czytaj więcej...

  23 czerwca: Noc Świętojańska na Wyspie Łososiowej

 • Powiększ zdjęcie
 • Najkrótsza noc w roku, nazywana Nocą Kupały w tym roku odbędzie się w piątek 23 czerwca - na rozpoczęcie wakacji - Darłowo 2017. Zaczynamy o godzinie 21:30, a w programie nie zabraknie rzucania wianków na rzekę, palenia słomianego chochoła, tańców i dobrej muzyki. W tym roku wystąpią dla nas: Małe S.I.E. oraz Revoltade. Święto letniego przesilenia słonecznego - święto wody, ognia i miłości - zaprasza Stowarzyszenie Kultura Sztuka Region i Darłowski Ośrodek Kultury.

  źródło: BPM


  Polecamy

  Tui

  Reklamy  //