Poniedziałek, 27 lutego, imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda ,   osób online: 36    


8 marca: Dzień Kobiet. Wszystkie Panie zapraszamy na film

 • Powiększ zdjęcie
 • Burmistrz Darłowa – Arkadiusz Klimowicz, z okazji Dnia Kobiet zaprasza wszystkie Panie w dniu 8 marca br. (tj. środa) do kina na film. W tym szczególnym dniu zostaną wyświetlone dwa specjalne, bezpłatne seanse ukazujące historię pewnej przyjaźni silniejszej niż miłość. Mowa o polskim filmie z 2016 roku pt.: „Po prostu przyjaźń” w reżyserii Filipa Zylbera. W produkcji tej zobaczymy m.in. Magdalenę Różczkę, Agnieszkę Wiedłochę, Macieja Zakościelnego, Piotra Stramowskiego, Bartłomieja Topę, Marcina Perchucia i wielu innych…

  Czytaj więcej...

  11 lutego: II Bemowy Piknik Zimowy

 • Powiększ zdjęcie

 • Osiedle Bema Darłowo, na dobry początek ferii  zaprasza mieszkańców i wszystkich zainteresowanych na teren rekreacyjny nazywany INKULĄ, który znajduje się w granicach Osiedla Bema - DARŁOWO, koniec ul. E. Plater/Andersa, gdzie już w najbliższy weekend - dokładnie 11 lutego 2017 roku (tj. sobota) odbędzie się piknik zimowy.

  Czytaj więcej...

  11 lutego: Finał Grand Prix Tenisa Stołowego Powiatu Sławieńskiego

 • Powiększ zdjęcie


 • W sobotę 11 lutego 2017 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie na małej sali odbędzie się finałowa IV edycja Grand Prix Tenisa Stołowego Powiatu Sławieńskiego. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych:

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Tui

  Reklamy  //