Środa, 23 maja, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty ,   osób online: 50    


15 marca: Miejska Olimpiada Wiedzy o Bałtyku

 • Powiększ zdjęcie

 • Przypominamy, że 15 marca br., odbędzie się drugi etap konkursu ogłoszonego przez Burmistrza Darłowa pn.: Miejska Olimpiada Wiedzy o Bałtyku. Główną nagrodą dla ucznia, który wykaże się największą znajomością tematyki dotyczącej naszego morza będzie tzw. Paszport na Pogorię - czyli, tygodniowy rejs po Morzu Śródziemnym na pokładzie legendarnego żaglowca POGORIA.

   

  Dzieci i młodzież z darłowskich szkół dnia 15 marca - tj. środa, o godzinie 13:00 spotka się na sali konferencyjnej darłowskiego ratusza, gdzie przystąpi do rozwiązania testu wiedzy. Test wyboru będzie się składał ze 100 pytań, na którego rozwiązanie organizator przewidział 120 minut. Już dziś wszystkim tym, którzy zakwalifikowali się do drugiej tury życzymy powodzenia! Zwycięzców poznamy dzień później tj. 16 marca 2017 roku.

  Oficjalne i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali finałowej Miejskiej Olimpiady Wiedzy o Bałtyku, 21 marca o godzinie 11:00 w sali Kina Bajka. Wydarzenie to połączone jest z odbywającym się od lat w Darłowie konkursem liryki morskiej pn. Złota Muszla.

  Przypominamy, że fundatorem nagród w Miejskiej Olimpiadzie Wiedzy o Morzu Bałtyckim jest Zarząd Portu Morskiego Darłowo.

  Powodzenia i do zobaczenia podczas gali 21 marca br.

  źródło: UM Darłowo
  Polecamy

  Reklamy  //