Sobota, 18 sierpnia, imieniny: Bogusława, Bronisława ,   osób online: 12    


2-3 sierpnia: Pokazy Monster Truck w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie

 • W sobotę 2 sierpnia o godzinie 20:00 i niedzielę 3 sierpnia o godzinie 20:00 w Darłowie przy INTERMARCHE, ul. Lutosławskiego 3 rozpoczną się niesamowite pokazy Monster Truck! Kaskaderzy z grupy Monster Show Chaloupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed zebraną publicznością.  Tym razem odwiedzą nasze miasto,  aby pokazać zapierające dech w piersiach popisy. Będzie okazja zobaczyć najlepszych zagranicznych kaskaderów, którzy wykonają wiele emocjonujących i niebezpiecznych trików takich jak: jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach z akrobacjami kaskaderów, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV, samochodowe i motocyklowe wypadki, czy przejazd przez ścianę ognia z kaskaderem na masce samochodu.

  Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć jedyny w europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców. W finale zobaczymy kasację pojazdów dwoma potężnymi Monster Truckami, w tym PIERWSZEGO POLSKIEGO MONSTER TRUCKA Warszawa M20!

  Kaskaderzy Monster Show Chaloupka oprócz doskonałych umiejętności prezentują wspaniałą grę aktorską podczas pokazu, dzięki czemu widz nie może się nudzić.

  Pokaz Monster Show Chaloupka Lifestyle wyróżnia w szczególności perfekcyjnie przygotowany scenariusz kasacji aut!

  Według ubiegłorocznych sondaży pokaz Monster Show Chaloupka Lifestyle został uznany za najlepsze widowisko na małych placach w Polsce, a w obecnym sezonie pokazywano nas między innymi w Telewizji Polskiej oraz TVN TURBO.

  Nie wierzysz, że na tak małym placu da się zrobić WIELKI POKAZ? Musisz to zobaczyć na własne oczy!

  BILETY:
  Do kupienia w kasie godzinę przed pokazem.
  Ulgowy 3-15lat 20zł, Normalny 30zł (Ilość biletów ograniczona)

  https://www.facebook.com/MonsterShowProject

  Mamy dla Was bilety.

  Do wygrania jutro w konkursie na  facebook.com/www.darlowo.info

  Polecamy

  Reklamy  //