Czwartek, 19 lipca, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego ,   osób online: 34    


Warsztaty Modelarskie w Miejskim Gimnazjum

Opublikowano: 18 września 2014    

 • Powiększ zdjęcie
 • ABC modelarstwa - pod takim hasłem 12 września 2014r. w Miejskim Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie odbyły się warsztaty modelarskie dla modelarzy początkujących, uczniów naszej szkoły. Zajęcia prowadzili doświadczeni modelarze z Torunia, reprezentujący firmę AK Interactive Polska. Modele i klej dostarczyła firma COBI, która jest przedstawicielem znanej firmy Revell. Na zajęciach omówiono techniki obróbki i klejenia oraz przećwiczono to w praktyce. Każdy uczestnik ukończył warsztaty ze sklejonym modelem.


  Painting demonstration to druga część warsztatów modelarskich, która odbyła się 13.09 i uczestniczyć w niej mogli wszyscy zainteresowani. Podczas tych zajęć odbył się otwarty pokaz malowania i weatheringu modeli. Modelarze zaprezentowali różne techniki brudzenia pojazdów oraz samolotów. Zainteresowani mogli również zobaczyć malowanie figurek.

  Warsztaty modelarskie zorganizowane w naszej szkole okazały się wielkim sukcesem!
  Wszystkim dziękujemy za udział a sponsorom za modele. 

   

     autor: Angelika Kuriata
   

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Polecamy

  Reklamy  //