Wtorek, 17 lipca, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny ,   osób online: 32    


09 sierpnia 2016

Noc długich noży w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie

 • W nocy z soboty na niedziele w Darłowie doszło do dwóch zdarzeń z udziałem niebezpiecznych narzędzi.  Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 20:40 na jednej ze stacji paliw. Dyżurny otrzymał informację, że były pracownik najpierw zadzwonił do niego grożąc mu pozbawieniem życia, a następnie przyjechał do niego do pracy i zaczął wymachiwać maczetą.

  Czytaj więcej...

  02 sierpnia 2016

  Darłowo: napad z siekierą, ucieczka przed Policją

 • Powiększ zdjęcie
 • W nocy z piątku na sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sławnie otrzymał informacje, że w Darłówku Zachodnim grupa mężczyzn pod wpływem alkoholu awanturuje się i zaczepia ludzi. Policjanci udali się niezwłocznie na miejsce. Okazało się, że napastnicy napadli i pobili przy pomocy siekiery 24-letniego turystę z Łodzi. Mężczyzna z raną ciętą na policzku został przetransportowany do Szpitala w Sławnie. Sprawcy widząc radiowóz zaczęli uciekać samochodem.

  Czytaj więcej...

  01 czerwca 2016

  Areszt za rozbój w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie

 • Kryminalni z Komisariatu Policji w Darłowie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili przechodnia i zabrali mu pieniądze, kartę do bankomatu oraz telefon komórkowy. Obaj sprawcy zostali aresztowani przez sąd na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. 

  Czytaj więcej...

  14 marca 2016

  Policja rozbiła grupę włamywaczy z terenu Sławna i Darłowa

 • Powiększ zdjęcie

 • Funkcjonariusze ze Sławna i Darłowa rozbili 4-osobową grupę dokonującą włamań na terenie naszego powiatu. Od kilku miesięcy na naszym terenie dochodziło do serii włamań do domków letniskowych, które pozostawione bez opieki poza sezonem letnim były łatwym celem dla przestępców. Oprócz domków mężczyźni dokonywali kradzieży z pomieszczeń gospodarczych i pojazdów.

  Czytaj więcej...

  13 września 2015

  Marokańczyk ranił nożem trzy osoby w Darłowie. Jedna osoba ciężko ranna

 • Powiększ zdjęcie
 • Dzisiaj w nocy przed jednym z darłowskich lokali doszło do awantury, w wyniku której 3 osoby zostały ranne. 34-letni obywatel Maroka, który w Polsce przebywa legalnie przyjechał do Darłowa na spotkanie firmowe. Mężczyzna opuścił imprezę i udał się do jednego z darłowskich lokali rozrywkowych. Tam poznał 45-letnią Polkę, która przebywała w towarzystwie dwóch mężczyzn: 28 i 29 latka. W pewnym momencie cała czwórka wyszła przed lokal. Doszło tam do awantury i szarpaniny podczas której obcokrajowiec wyciągnął nóż i zadawał ciosy mężczyznom i kobiecie.

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Reklamy  //