Środa, 23 sierpnia, imieniny: Apolinarego, Miły, Róży ,   osób online: 39    


25 kwietnia 2017

Za tydzień w Darłowie: Bieg Flagi

 • Powiększ zdjęcie
 • Dokładnie za tydzień, we wtorek 2 maja 2017 roku mieszkańcy Darłowa oraz przebywający podczas Majówki 2017 w mieście turyści i wszyscy chętni spotkają się na linii startu biegu biało-czerwonych czyli popularnego w Darłowie – Biegu Flagi. W związku z tym informujemy, że w godzinach 14:00 – 14:40 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach, którymi przebiega trasa tegorocznej edycji Biegu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. A jakie to ulice? Poniżej podajemy dokładny przebieg trasy:

  Czytaj więcej...

  20 kwietnia 2017

  Tomasz Bartczak wicemistrzem Polski zachodniej Oyama Karate 2017

 • Powiększ zdjęcie
 • W dniu 08.04.2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iłowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite i Kata. Wystartowało w nich 144 zawodników z 20 klubów OYAMA karate ( Bieniów, Cottbus, Darłowo, Gozdnica, Iłowa, Jasień, Jelenia Góra, Katowice Goliat, Kozienice, Legionowo, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Słupsk, Wieliczka, Wrocław Dragon, Wrocław DKOK, Zielona Góra, Żagań) oraz z Kyokushin Tezuka Group (Wałbrzych i Strzegom).

  Czytaj więcej...

  14 kwietnia 2017

  Daniel Skowronek z Gminy Darłowo został Mistrzem Polski

 • Powiększ zdjęcie
 • Warcabiści z gminy Darłowo  brali udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach stupolowych rozgrywanych w Karpaczu. W kategorii juniorów do lat 23 Daniel Skowronek z Gminy Darłowo został Mistrzem Polski w grze błyskawicznej oraz sięgnął po brązowy krążek w grze na długi czas. Oliwia Szwiec z UKS Błyskawica Staniewice została vice Mistrzynią Polski na długi czas. W grze aktywnej w kategorii juniorów do lat 16 zajmując czwarte miejsce o podium otarł się Kacper Świątek.

  Czytaj więcej...

  20 marca 2017

  Wędkarskie Grand Prix Polski o Puchar Burmistrza Darłowa

 • Powiększ zdjęcie

 • W niedzielę 19 marca 2017 w Stolicy Wędkarstwa Morskiego w Darłowie odbyły się zawody wędkarskie pod nazwą GRAND PRIX POLSKI W WĘDKARSTWIE MORSKIM Z ŁODZI DRYFUJĄCYCH NA PRZYNĘTY SZTUCZNE O PUCHAR BURMISTRZA DARŁOWAOrganizatorem tego wydarzenia był Zarząd Sportowego Klubu Wędkarstwa Morskiego Pomuchel Lębork.

  Czytaj więcej...

  19 października 2016

  22 października: Mecz na szczycie

 • Powiększ zdjęcie


 • W najbliższą sobotę, 22 października o godzinie 11, na Arena Darłowo przy ulicy Sportowej dojdzie do oczekiwanego przez wszystkich meczu na szczycie Koszalińskiej Klasy Okręgowej. Darłovia Darłowo podejmować będzie II zespół Kotwicy Kołobrzeg.

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Reklamy  //