Czwartek, 19 lipca, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego ,   osób online: 52    


29 marca 2018

Kolarki z Darłowa po startach w Belgi: trudne doświadczenie i lekcja historii

 • Powiększ zdjęcie
 • Dzięki wsparciu belgijskiego sponsora w gronie światowych ekip, jakie w środę stanęły na starcie prestiżowego wyścigu kolarskiego Dwars Door Vlaanderen, znalazł się polski klub BCM Nowatex Ziemia Darłowska. Młode kolarki z Darłowa niezwykle trudny i wymagający start w Belgii połączyły z… lekcją polskiej historii, znajdując czas m.in. na złożenie kwiatów pod pomnikiem generała Maczka.

  Czytaj więcej...

  19 marca 2018

  Z Darłowa na kolarski Puchar Świata do Belgii

 • Powiększ zdjęcie
 • Reprezentantki klubu BCM Nowatex Ziemia Darłowska otrzymały zaproszenie na 80. edycję prestiżowego wyścigu kolarskiego Gandawa-Wevelgem, która odbędzie się już w niedzielę 25 marca w belgijskiej Flandrii. Start w tej imprezie zaliczanej do juniorskiego Pucharu Świata, a następnie 28 marca w klasyku Dwars Door Vlaanderen, możliwy będzie dzięki wsparciu nowego partnera klubu - firmie POC Partners Polska.

  Czytaj więcej...

  05 grudnia 2017

  Walne zebranie sprawodawczo- wyborcze

 • Powiększ zdjęcie

 • Zarząd Darłovii Darłowo informuje, że na 7 grudnia 2017r. (czwartek) zwołuje  walne zebranie sprawozdawczo- wyborcze członków klubu. Zebranie odbędzie się o godz. 18 w Restauracji „Eryk”, Darłowo – ul. Rynkowa 2d. W przypadku braku kworum w podanym terminie,  drugim terminem rozpoczęcia zebrania jest ten sam dzień, godz. 18.15, bez względu na frekwencję.

  Czytaj więcej...

  28 listopada 2017

  Jak ogrzewać dom pelletem

 • Powiększ zdjęcie
 • Prąd odpada, bo za drogi, a będzie jeszcze droższy. Gaz ziemny też, bo nie ma możliwości jego doprowadzenia, a poza tym nie wiadomo, jak będzie z jego ceną. Gaz LPG? Ciekawy pomysł, ale wymaga posiadania sporego zbiornika i umowy z dostawcą, zaś cena może ulegać silnym wahaniom. Wybieramy więc paliwo stałe. Węgiel? Trudna sprawa, bo w ramach walki ze smogiem piece węglowe będą zwalczane, mogą się też pojawić jakieś restrykcje w sprzedaży węgla opałowego.

  Czytaj więcej...

  16 października 2017

  Żeromszczaki ślubowali na Sztandar Szkoły

 • Powiększ zdjęcie

 • Już w czwartek,  12 października 2017 poprzez „kotowanie” uczniowie klas pierwszych w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego  w Darłowie rozpoczęli Święto Szkoły. Nazajutrz w hali sportowej  ZS  z okazji Dnia Edukacji Narodowej miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Reklamy  //