Poniedziałek, 23 października, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna ,   osób online: 34    


16 października 2017

Żeromszczaki ślubowali na Sztandar Szkoły

 • Powiększ zdjęcie

 • Już w czwartek,  12 października 2017 poprzez „kotowanie” uczniowie klas pierwszych w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego  w Darłowie rozpoczęli Święto Szkoły. Nazajutrz w hali sportowej  ZS  z okazji Dnia Edukacji Narodowej miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

  Czytaj więcej...

  30 września 2017

  Kolejny sukces zawodniczek darłowskiego klubu

 • Powiększ zdjęcie

 • Znakomity występ naszych zawodniczek w Mistrzostwach Polski w jeździe na czas parami. Złoto i tytuł Mistrzyń Polski w kat. juniorka dla Marty Jaskulskiej i trenującej 4 miesiące kolarstwo Aleksandry Kowalskiej. Brąz w kategorii juniorka młodsza dla Nikoli Seremak i Nikoli Wielowskiej. 

  Czytaj więcej...

  12 września 2017

  Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

 • Powiększ zdjęcie

 • Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

  Czytaj więcej...

  25 kwietnia 2017

  Za tydzień w Darłowie: Bieg Flagi

 • Powiększ zdjęcie
 • Dokładnie za tydzień, we wtorek 2 maja 2017 roku mieszkańcy Darłowa oraz przebywający podczas Majówki 2017 w mieście turyści i wszyscy chętni spotkają się na linii startu biegu biało-czerwonych czyli popularnego w Darłowie – Biegu Flagi. W związku z tym informujemy, że w godzinach 14:00 – 14:40 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach, którymi przebiega trasa tegorocznej edycji Biegu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. A jakie to ulice? Poniżej podajemy dokładny przebieg trasy:

  Czytaj więcej...

  20 kwietnia 2017

  Tomasz Bartczak wicemistrzem Polski zachodniej Oyama Karate 2017

 • Powiększ zdjęcie
 • W dniu 08.04.2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iłowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite i Kata. Wystartowało w nich 144 zawodników z 20 klubów OYAMA karate ( Bieniów, Cottbus, Darłowo, Gozdnica, Iłowa, Jasień, Jelenia Góra, Katowice Goliat, Kozienice, Legionowo, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Słupsk, Wieliczka, Wrocław Dragon, Wrocław DKOK, Zielona Góra, Żagań) oraz z Kyokushin Tezuka Group (Wałbrzych i Strzegom).

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Reklamy  //