Sobota, 18 sierpnia, imieniny: Bogusława, Bronisława ,   osób online: 12    


Bal Sylwestrowy dla małych i dużych

Opublikowano: 16 grudnia 2014    

 • Powiększ zdjęcie

 • INTERFERIE Argentyt w Dąbkach rozwiązało odwieczny problem rodziców opieki nad dziećmi podczas sylwestra. Ten nadmorski ośrodek organizuje 31 grudnia specjalne wieczorne animacje dla maluchów i profesjonalną nocną opiekę. Rodzice mogą w tym czasie bawić się i witać Nowy Rok.

   

  - Od ponad 20 lat przyjmujemy gości w naszych obiektach w górach i nad morzem, kładąc szczególny nacisk na wspólny rodzinny wypoczynek pełen radości i relaksu. INTERFERIE Argentyt jest rodzinnym ośrodkiem pełniącym także funkcję największego dziecięcego sanatorium. O tej porze roku gościmy rodziny, które spędzają u nas pełne niezwykłego klimatu święta i sylwestrową zabawę. Dbając o komfort wypoczynku rodziców i ich pociech postanowiliśmy zorganizować bal połączony z animacjami dla maluchów i nocną opieką nad nimi – informuje Zbigniew Rokicki, dyrektor INTERFERIE Argentyt w Dąbkach.

  Huczną zabawę rozpocznie wspólna rodzinna kolacja o godzinie 20.00. Następnie dzieci będą mogły do godziny 22.00 bawić się na sali balowej wspólnie z rodzicami lub… w świetlicy w trakcie rozlicznych gier, zabaw oraz konkursów pod opieką profesjonalnej opiekunki aż do godziny 00.30. W tym czasie nie zabraknie także czytania i projekcji ulubionych bajek. Najwytrwalsi uczestnicy dziecięcego balu powitają Nowy Rok toastem z owocowego napoju musującego oraz sztucznymi ogniami, będą również mogły razem z rodzicami zobaczyć pokaz fajerwerków. Dla dzieci, które wcześniej zmorzy sen przygotowany zostanie specjalny pokój z wygodnymi łóżkami. Rodzice będą mogli w tym czasie bawić się i podziwiać pokazy sztucznych ogni.

  Szczegóły na www.interferie.pl

   

   

   

   

  Polecamy

  Reklamy  //