Wtorek, 24 kwietnia, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha ,   osób online: 47    


Bałtycki Bank Spółdzielczy – RZETELNY W BIZNESIE

Opublikowano: 30 sierpnia 2011    

 • Powiększ zdjęcie

 • Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie jako jeden z dwóch Banków w Polsce i jako jedyny w naszym województwie został uhonorowany Statuetką i Zachodniopomorskim Certyfikatem „RZETELNI W BIZNESIE".

   

   

  „Rzetelni w Biznesie" to program, przedsięwzięcie które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządności, medycyny oraz instytucji. Laureaci I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE" to podmioty, które w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązują się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale przede wszystkim względem swoich pracowników.

   

  Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie nie tylko spełnia ww. kryteria, ale jest także instytucją, która podejmując działania na rzecz konkurencyjności na rynku, kieruje się pełnym poszanowaniem i respektowaniem zasad etycznych. Profesjonalna kadra, wieloletnie doświadczenie, a także przywiązywanie dużej wagi do innowacyjności w zakresie oferowanych usług powoduje, że Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie to bank przyjazny klientom, a także partner godny zaufania.

  Przypomnijmy: Bałtycki Bank Spółdzielczy działa w Darłowie od 1946 roku. Obecnie zarządzany jest przez Pana Ryszarda Mrozińskiego - Prezesa Zarządu.

  Zarządowi Banku oraz wszystkim jego Pracownikom serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu oraz przyznanego certyfikatu świadczącego o wysokiej jakości usług świadczonych przez BBS w Darłowie.

  źródło: darlowo.pl
  Polecamy

  Reklamy  //