Środa, 23 sierpnia, imieniny: Apolinarego, Miły, Róży ,   osób online: 32    


18 sierpnia 2017

Darłowo oczekuje na oferty

 • Powiększ zdjęcie
 • Arkadiusz Klimowicz – burmistrz Darłowa ogłosił zamówienie publiczne na realizację projektu pod nazwą „Darłowo w czasach Króla Eryka Pomorskiego”, który będzie realizowany w formule zaprojektuj i wybuduj. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Na oferty wykonawców czekamy do dnia 28 sierpnia br. Zgodnie z warunkami przetargu do 15 października 2018 wybrany wykonawca będzie musiał zaprojektować i wybudować wskazany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym przedmiot zamówienia.

  Czytaj więcej...

  07 sierpnia 2017

  Ostatni tydzień z Europarkiem Krasnal

 • Powiększ zdjęcie

 • Kolejny sezon zabawy z Europarkiem Krasnal dobiega końca.  Krasnal to jedno z najlepszych wesołych miasteczek w Polsce, o czym przekonały  się tysiące turystów i mieszkańców. Niestety połowa wakacji za nami i zbliżamy się do nieuchronnie do września.

  Czytaj więcej...

  05 sierpnia 2017

  Otwarto nową kawiarnię w zabytkowej kamienicy

 • Powiększ zdjęcie
 • W Darłowie w narożu ulic Powstańców Warszawskich i Rynkowej, w dawnej kamienicy armatorskiej niedawno otwarto „Kawiarnię Łódź”. Można w niej jak głoszą reklamy kupić i na miejscu skonsumować oprócz napojów: lody, gofry, kanapki, tosty, sałatki, jogurt, naleśniki. Nie zachęca do odwiedzin odrapany widok elewacji kamienicy, która jest remontowana od ponad dwóch lat. Zapytany w tej sprawie zarządca nieruchomości informuje, że aktualnie są już prowadzone rozmowy z wykonawcą na temat odtworzenia elewacji tego zabytkowego domu.

  Czytaj więcej...

  04 sierpnia 2017

  Będą pieniądze na budowę kładki przyrodniczej Darłówku

 • Powiększ zdjęcie
 • Burmistrz Darłowa -Arkadiusz Klimowicz  w końcu lutego 2017 złożył do Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie wniosek aplikacyjny o dofinansowanie zadania: Budowa kładki przyrodniczej na wydmie zachodniej w Darłowie. Propozycja projektu do realizacji została zgłoszona w ramach naboru konkursu dla działania 4.9 Rozwój zasobów endogenicznych - infrastruktura turystyki aktywnej będącej produktem turystycznym, służącego realizacji celów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

  Czytaj więcej...

  27 lipca 2017

  Mali Ratownicy niosą pomoc na plaży w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie

 • Już w najbliższy weekend Volkswagen zaprasza do strefy Małych Ratowników w Darłowie, gdzie wszystkie dzieci dowiedzą się, w formie zabawy, jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy. Plażowa strefa czynna będzie od 28 do 30 lipca, w godzinach 9.00 – 17.00

  Czytaj więcej...

  25 lipca 2017

  Festiwal Filmów Skandynawskich w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie

 • Darłowski Festiwal Filmów Skandynawskich istnieje od roku 2001 i jest jednym z najistotniejszych wydarzeń filmowych w Polsce prezentujących najnowszą sztukę filmową Skandynawii, która wyjątkowo mocno odzwierciedla mentalność i charakter mieszkańców Północy i zmusza do refleksji.

  Czytaj więcej...

  25 lipca 2017

  Wyspa Łososiowa zostanie połączona „Kładką kutrowską” z ulicami Witolda Lutosławskiego i Fryderyka Chopina

 • Powiększ zdjęcie

 • Złożony do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przez Arkadiusza Klimowicza burmistrza Darłowa w lutym 2017 wniosek aplikacyjny o dofinansowanie zadania „Wzrost atrakcyjności turystycznej parku miejskiego „Wyspa Łososiowa” w Darłowie został wysoko oceniony i uzyskał dofinansowanie ze środków UE.

  Czytaj więcej...

  19 lipca 2017

  Holi Festival Poland 2017 w Darłowie już w tę sobotę!

 • Powiększ zdjęcie

 • Lipiec jeszcze nigdy nie był tak kolorowy!
  W tym roku pogoda zaskakuje każdego tygodnia! Nie da się ukryć, że temperatury, które zagościły od niedawna to doskonały pretekst do zabawy! Holi Festival Poland w tym roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców całej Polski i opanuje prawie 50 różnych miejsc! Już w lipcu kolory Holi Poland dotrą do kilku miast, a to nie koniec!

  Czytaj więcej...

  18 lipca 2017

  Darmowe bilety do Europarku Krasnal

 • Powiększ zdjęcie
 •  Europark Krasnal stacjonuje w Darłówku Wschodnim, przy rozsuwanym moście od początku lipca. To jedno z najlepszych wesołych miasteczek w Polsce.  Jeżeli ktoś z Was nie miał okazji odwiedzić to miejsce, może to zrobić zupełnie za darmo, ponieważ ponownie rozdamy  5 karnetów, każdy na 3 przejazdy wybranym urządzeniem. W środę wybierzemy  pięć osób, z których każda otrzyma jeden karnet. Szczegóły  na naszej stronie fb!

   

  15 lipca 2017

  Otwarto nową ekspozycję w Muzeum Morskim w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie

 • W porcie w Darłówku Zachodnim, w Terminalu Sztuki przy ulicy Kotwicznej 12, blisko mostu rozsuwanego im. Kapitana Witolda Huberta otwarto 11 lipca 2017  interesujące Muzeum Morskie. prezentujące zbiory darłowskich kolekcjonerów, przede wszystkim  Marka Żukowskiego i Grzegorza Kubiaka. Muzeum jest czynne w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 19.00, w soboty od 10.00 do 18.00, a w niedzielę 15.00-18.00.

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Reklamy  //