Niedziela, 21 stycznia, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory,   dzisiaj: Dzień Babci ,   osób online: 39    


Acoustical- wyjątkowy duet z Darłowa

Opublikowano: 27 kwietnia 2016    

 • Powiększ zdjęcie

 • Projekt powstał w wyniku spotkania dwóch utalentowanych gości, znających się na swoim rzemiośle. Ich nagrania cechuje niezwykła siła interpretacji, podparta solidnym warsztatem. Panowie grają w takim zestawie od ok 3 miesięcy, rejestrując póki co kowery (ale jakie!) , przygotowując w międzyczasie własne autorskie kompozycje.  Andrzej Czajkowski - gitara
  Wieloletni gitarzysta zespołu Kayanis. Zagrał kilkadziesiąt koncertów w kraju i za granicą. Każdy z nich to wielki pokaz łączący muzykę elektroniczną z pokazami multimedialnymi, pirotechniką oraz światłem. Z Kayanisem nagrał płyty: „Machines and Dreams”, „Synesthesis” oraz „Where Abandoned Pelicans Die”. W 2003r. zagrał w programie Hołdys Guru Limited w stacji MTV. Występował na jednej scenie z takimi zespołami jak Lady Pank, Nocna Zmiana Bluesa, Mafia, SBB, Władysław Komendarek, Maciej Miecznikowski i wieloma innymi. Brał udział w wielu projektach m.in. nagrania oprawy muzycznej dla warszawskiej stacji radiowej RDC, nagrania reklamujące stacje telewizyjne grupy Discovery Channel. Współpracował z chórami: Fermata z Kielc, Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kameralnym Chórem im. Zofii Kurowskiej ze Słupska.

  Piotr Pancewicz - wokal
  Śpiewa od dziecka, mając 8 lat triumfował podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Jaworzu. Największy sukces pojawił się w 2002 r. jako laureat programu "DROGA DO GWIAZD" telewizji TVN spełnił swoje marzenie występując na żywo przed ponad 6,5 mln publicznością. Podczas udziału w programie śpiewał na jednej scenie z zespołem LADY PANK. Współpracował z Orkiestrą Reprezentacyjną Marynarki Wojennej RP. Laureat wielu konkursów i festiwali wokalnych na szczeblu ogólnopolskim. Wokalista dawnego Darłowskiego zespołu BIJU, z którym zagrał między innymi jako support zespołu REPUBLIKA. Zdecydowanie twierdzi, że śpiewanie to największa pasja, a możliwość dzielenia się nią ze słuchaczami to ogromny zaszczyt.

  KONTAKT Z ZESPOŁEM
  Radek (management) - 785 206 685

  Fanpage: 
  https://www.facebook.com/acousticaldarlowo   


  Polecamy

  Reklamy  //