Wtorek, 28 marca, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni ,   osób online: 28    


02 lipca 2016

Cyfryzacja kina Bajka w Darłowie

 • Powiększ zdjęcie
 • W kwietniu 2016  Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda  złożył do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dwa wnioski do Programu Operacyjnego Rozwój Kin: Priorytet 1 - Modernizacja Kin; Priorytet 2 -  Cyfryzacja Kin. Wniosek o modernizację  kina „Bajka” znalazł się wśród 21 wybranych projektów, a  wniosek o cyfryzację  w szczęśliwej ósemce z ponad stu złożonych do PISF. Tak, więc łącznie  DOK uzyskał  dofinansowanie w wysokości 224 845 zł, z czego na cyfryzację 100% wnioskowanej kwoty.

  Czytaj więcej...

  27 kwietnia 2016

  Acoustical- wyjątkowy duet z Darłowa

 • Powiększ zdjęcie

 • Projekt powstał w wyniku spotkania dwóch utalentowanych gości, znających się na swoim rzemiośle. Ich nagrania cechuje niezwykła siła interpretacji, podparta solidnym warsztatem. Panowie grają w takim zestawie od ok 3 miesięcy, rejestrując póki co kowery (ale jakie!) , przygotowując w międzyczasie własne autorskie kompozycje.

  Czytaj więcej...

  24 lutego 2016

  U brzegów Leopolda Tyrmanda

 • Powiększ zdjęcie

 • W styczniu 2016 roku Politechnika Koszalińska wydała w nakładzie 200 egz. książkę p.t. „U brzegów Leopolda Tyrmanda” sfinansowaną przez Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda. Redaktorem naukowym książki jest dr Marek Górka politolog z Instytutu Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych oraz adiunkt na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej.

  Czytaj więcej...

  15 lutego 2016

  V Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Trzos Króla Eryka”

 • Powiększ zdjęcie


 • Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda ogłosił V Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Trzos Króla Eryka”. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim brać udział twórcy, piszący w języku polskim, którzy ukończyli 16 lat.

  Czytaj więcej...

  24 stycznia 2016

  Muf X Sampel Fidelis - Underground Connection (Official Video)

 • Powiększ zdjęcie
 • Przedstawiamy drugi teledysk zapowiadający album w duecie mc/producent Muf X Sampel Fidelis - Underground Connection LP. Premiera albumu zaplanowana jest na drugi kwartał 2016 roku. Za zdjęcia oraz montaż odpowiedzialna jest ekipa Lion Of Olympus Proudctions, a sam klip powstał w ramach spontanicznej akcji #JEDENKLIPWJEDENDZIEŃ, całość została nakręcona oraz zmontowana 16.01.2016r., a od dziś oficjalnie trafia to w Wasze ręce, oczy i uszy.

  Czytaj więcej...  Polecamy

  Tui

  Reklamy  //