Sobota, 18 sierpnia, imieniny: Bogusława, Bronisława ,   osób online: 41    


17-19 sierpnia: Lato z książką 2018

 • Powiększ zdjęcie

 • Lato z książką, którego organizację zapoczątkowano w 2012 roku to niewątpliwie jedno z ciekawszych wydarzeń literackich, jakie odbywają się w naszym kraju. Przez ostatnie lata event odbywał się cyklicznie w Łebie, Mikołajkach, Ustroniu oraz Szczyrku, zapewniając wszystkim odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie.

   

  Udział w inicjatywie brały najważniejsze polskie wydawnictwa, a wśród gości pojawili się m.in.: Wojciech Cejrowski, Krystyna Mazurówna, Ilona Felicjańska, Steffen Möller, Bogdan Rymanowski, Jacek Pałkiewicz, Elżbieta Cherezińska, Krzysztof Skiba, Piotr Gąsowski, Robert Biedroń, Maria Czubaszek, Dariusz Dziekanowski, Karolina Szostak i wielu innych. Organizatorzy dbają również o strefę dziecięcą, w której odbywają się m.in. warsztaty literacko-plastyczne.

  Tegoroczna, siódma już edycja Lata z książką po raz kolejny odbędzie się w myśl hasła Morze-Góry-Mazury. Literacki namiot pojawi się  w Darłowie (17-19 sierpnia). Spotykamy się w Darłówku Wschodnim, przy ul. Kąpielowej!

  Lato z książką to jedyna inicjatywa czytelnicza w Polsce, która jest organizowana na taką skalę! Adresatami wydarzenia są nie tylko przypadkowi wczasowicze, wypoczywający w danych miejscowościach, ale fani dobrej literatury z całej Polski. Organizatorzy kierują wydarzenie do wszystkich, niezależnie od wieku, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego z nas!

  Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie - www.latozksiazka.pl oraz facebookuGorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu oraz udostępniania informacji o tak wspaniałym przedsięwzięciu dalej!

   

   

   

   

   

   

  Polecamy

  Reklamy  //