Sobota, 18 sierpnia, imieniny: Bogusława, Bronisława ,   osób online: 17    


2 maja: Płyniemy Polsko zawita do Darłowa....z darłowską drużyną !

 • Powiększ zdjęcie
 • "Płyniemy Polsko"? zawita do Darłowa....z darłowską drużyną !
  To już trzecia edycja tego niezwykłego projektu. Tym razem w rajdzie wokół Polski na skuterach wodnych wystartują dwuosobowe teamy. Ten ekstremalny projekt ma na celu propagowanie sportów motorowodnych i żeglarskich, ale chce też podkreślić tegoroczną rocznicę 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rajd rozpocznie się 28 kwietnia tzw. prologiem, gdzie zawodnicy ruszą z miejscowości Ustronie.


  Następnie czeka na nich 7 etapów w poszczególnych miejscowościach. Po pokonaniu etapów m.in. w Krakowie, Warszawie i Gdyni zawodnicy zawitają 2 maja do checkpointu w Porcie Darłowo. Warto dodać, że oprócz akcentu darłowskiego w postaci jednego z etapów udział w rajdzie bierze reprezentujący nasze miasto team - JETLIFE. W jego skład wchodzą następujący zawodnicy:

  Paweł Czyżnielewski, Marcin Wyczesany, Fryderyk Adamczak, a nad mechaniką czuwać będzie Mateusz Wójcik.

  Podczas checkpointów m.in. w Darłowie na kibiców czeka wiele atrakcji. Przygotowano animacje, koncerty, czy pokazy flyboard. Uczestników spotkacie też podczas Wielkiego Grillowania na osiedlu południe również tego samego dnia.

  Zachęcamy do kibicowania ! Rajd zakończy się planowo 5 maja na Zalewie Rybnickim. Więcej znajdziecie na profilu Płyniemy Polsko. 

  źródło: BPM
  Polecamy

  Reklamy  //