Poniedziałek, 16 lipca, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli ,   osób online: 21    


3 grudnia: Darłowska Laponia Świętego Mikołaja

 • Powiększ zdjęcie

 • Datę: 3 grudnia 2017 – zaznaczcie w swoich kalendarzach na czerwono. Nie tylko dlatego, że to niedziela – ale głównie dlatego, byście mogli całymi rodzinami wziąć udział w imprezie organizowanej przez Darłowskie Centrum Wolontariatu i ich przyjaciół.  Mowa oczywiście o najlepszych – bo naszych, Mikołajkach miejskich które od dziewięciu lat organizowane są na Rynku Miejskim w Darłowie pod nazwą Darłowska Laponia Świętego Mikołaja. W tym roku, odbędzie się ona 3 grudnia (tj. niedziela), tradycyjnie w godzinach 13:00 – 16:00, na placu przed Ratuszem.  Jak co roku nie zabraknie występów na scenie lokalnych małych artystów, zapachu świerku, iście bożonarodzeniowego kiermaszu, tańców, konkursów, loterii latających reniferów, listów do M – które będziecie mogli nadać specjalną pocztą czerwonych serc. Będzie troszkę nowości, nie zabraknie Mega Pak od Mikołaja no i oczywiście – tego co najważniejsze – jego osobistej obecności w tym dniu, na naszej imprezie.

  To jest pewne i gwarantowane – jak obiad u babci!  Mikołaj do Darłowa dotrze… 3 grudnia, punktualnie o godz. 14:00. Wśród nowości – odpalenie choinki… tak, tak – wiemy, to jest co roku. Ale w tym roku choinka będzie inna, wyższa… wspólnie odpalimy ją na zakończenie dnia około godziny 16:00.

  Na dziś tyle w tym temacie, natomiast każdy kto zechciałby pomóc przy tworzeniu tego przedsięwzięcia proszony jest o kontakt z Darłowskim Centrum Wolontariatu (pon. – pt. godz. 15:00 – 19:00. Tel. 781 830 005).

  Każdy, nawet najdrobniejszych gest – już sama chęć – się liczy i ma ogromne znaczenie.  Bo… pomaganie jest w modzie i zawsze na topie … z tym, człowiekowi jest do twarzy.

   
  źródło: BPM
  Polecamy

  Reklamy  //