Sobota, 18 sierpnia, imieniny: Bogusława, Bronisława ,   osób online: 19    


Air Show Darłowo 2014

Opublikowano: 15 października 2013    

 • Powiększ zdjęcie
 • 14 października Burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz odbył pierwsze robocze spotkanie z dowódcą 44 Bazy Lotnictwa Morskiego kmdr Jarosławem Andrychowskim i dowódcą  Grupy Lotniczej w Darłowie-  kmdr por. Cezarym Wiatrakiem. Spotkanie dotyczyło organizacji pokazów lotniczych, które po raz drugi już odbędą się w Darłowie. Wstępnie, Panowie założyli, że przyszłoroczna impreza odbędzie się w dwóch miejscach.


  Na lotnisku swoje maszyny zaprezentują lotnicy z Polski, UE i NATO, a pokazy pilotażu i ratownictwa -odbędą się na redzie portu - po wschodniej stronie. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to w tym lotniczo - morskim święcie uczestniczyć będą także jednostki pływające SAR i Marynarki Wojennej.

  W sierpniu 2012 roku pokazy lotnicze i ratownicze oglądały w Darłówku setki osób uznając, że było to jedno z ciekawszych wydarzeń typu airshow. Przyszłoroczne pokazy zapowiadają się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Impreza planowana jest w połowie sierpnia, a o szczegółach będziemy Państwa informować niebawem. 

  Zobacz galerię zdjęć: Pokazy Lotnicze Darłowo

  źródło: darlowo.pl
  Polecamy

  Reklamy  //