Niedziela, 24 czerwca, imieniny: Danuty, Jana, Janiny ,   osób online: 34    


Prezent dla fana motoryzacji

Opublikowano: 25 marca 2016    

 • Powiększ zdjęcie


 • Nietrudno jest wybrać ciekawą niespodziankę dla fana motoryzacji. Wystarczy odrobina fantazji: ciekawa przejażdżka luksusowym autem, superszybkim bolidem, górska jazda offroadowa lub wojskową amfibią są w zasięgu ręki.

   


  Przejażdżki dla koneserów

  Miłośnika czterech kółek łatwo uszczęśliwić. Fajne pomysły na prezent dla mężczyzny, który uwielbia mocne wrażenia to zapewnienie mu popołudnia z rykiem silników i zawrotną prędkością. Możemy wybrać przejażdżkę luksusowym Astonem Martinem ze sportowym wyposażeniem, którego dynamika i osiągi zapierają dech w piersiach. Do 100 kilometrów rozpędza się w mniej niż 5 sekund, a jego maksymalna prędkość to 306 kilometrów na godzinę. Jazda po torze wyścigowym ikoną amerykańskiej motoryzacji, klasycznym Chevroletem, z pewnością zapadnie obdarowanemu głęboko w pamięć. Ta popularna na całym świecie marka kojarzy się z niezawodnością i komfortem. Moc 461 koni mechanicznych drzemiących pod maską wyzwoli u każdego kierowcy wielkie emocje. Podobnie jak w przypadku legendarnego Dodge'a Vipera z 650 końmi mechanicznymi, który osiąga nawet 325 kilometrów na godzinę, ekskluzywnego Ferrari, Lamborghini czy Forda Mustanga.

   

  Jazda bolidem

  Dla fanów motoryzacji i Formuły 1 polecamy przejażdżkę bolidem po zamkniętych torach wyścigowych. W okrążenia można wchodzić bolidami Ariel Tom z prędkością nawet 250 kilometrów na godzinę albo bolidami formuły Jedi, które osiągają 190 kilometrów na godzinę. Takie szybkie przejażdżki zapewniają niesamowite wrażenia i okazję do sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach i przy dużej szybkości.

   

  Przejażdżka dla miłośnika pojazdów militarnych

  Dla fanów ciężkich maszyn interesującym prezentem może być także samodzielna jazda po czołgowisku rosyjską gąsienicową samobieżną haubicą Goździk, wyposażoną w armatę, o masie prawie 16 ton. Natomiast dla miłośników mocnych wrażeń desantu na wodzie i lądzie polecamy legendarną amfibię wojskową, która może zabrać na pokład desantowy ponad 70 osób. Fani przejażdżek czołgami, gąsienicowymi transporterami opancerzonymi czy wojskowymi ciężarówkami także odnajdą coś dla siebie.

   

  Reklamy  //